services

SCIO Nedir?

SCIO kuantum fiziği prensipleriyle çalışan, açılımı (Scientific Conscious Interface Operation System) olan elektrofizyolojik bi cihazdır. 12000 farklı frekansın kayıtlı olduğu bu cihaz yardımıyla, bilimsel yöntemlerle bilişsel düzeyde analiz yapılabilmektedir. Çok detaylı bir yazılım ile birlikte çalışan cihaz, ilk taramasında bu 12000 farklı frekansa vücudunuzun verdiği yanıtları ölçerek karşılaştırmalı bir analiz yapar. Bu tarama sonucunda çıkan detaylı analizi farklı yönleriyle yorumlayarak, vücudunuzda strese en çok maruz kalan bölgeleri ve var olan rahatsızlıklarınızın temelinde yatan sebepleri belirliyoruz. Aynı zamanda bu bölgelerde yapılan frekans uyumlaması ile stres koşullarının ortadan kaldırılmasına ve var olan rahatsızlıklarınızın giderilmesine yönelik çözüm yollarını bulmaya yardımcı olacak destek çalışmaları yürütüyoruz.

services

Sistemin Çalışma Prensibi

Evren galaksilerden, galaksiler gezegen ve yıldızlardan, gezegenler canlı ve cansızlardan, cansız ve canlılar da atomlar ve hücrelerden oluşur. Ancak tüm bunların tek bir ortak noktası var! Hepsinin kendine özgü bir enerjisi var! Her birimiz ve tüm hücrelerimiz kendine özgü bir frekansta titreşir ve bütünsel olarak baktığımızda hepimizin kendine özgü bir enerjisi vardır. Tüm hücrelerimiz biyolojik aktivitelerini sağlıklı bir şekilde sürdürmek ve görevlerini sistematik bir şekilde yapmak üzere programlanmıştır. Peki öyleyse hastalıklar nasıl ortaya çıkar? Birbiri ile uyum içerisinde çalışan hücre ve organlarımıza ek olarak duygu ve düşüncelerimizle birlikte tüm bedenimizin bir elektromanyetik alanı vardır. Bu alan, gündelik yaşamda karşılaştığımız kişilerden, elektronik cihazlardan, aldığımız besinlerden, yaşadığımız olaylara verdiğimiz tepkilerle bağlantılı olan duygu ve düşüncelerimizden, direkt olarak etkilenmektedir. Çağımızın tüm hastalıkları için birincil sebep olarak gösterilen STRES faktörü, ruhumuzu, psikolojimizi ve hücrelerimizi etkiler. Bu etkiler dolayısıyla dengesi değişen elektromanyetik alanımız, bu stres faktörlerine sürekli olarak maruz kaldıkça sağlıklı dengesini yitirir ve hücresel düzeyde fiziksel bedenimize de etki etmeye başlar. Görevini yerine getirmek üzere programlanmış olan hücreler maruz kaldığı etkilerden korunmak üzere farklı şekilde titreşmeye başlar. Artık görevlerini yerine getirmekten vazgeçip stres koşulları altında sadece hayatta kalabilme çabasına girer. Bu koşulları yaratan etkenler uzun süre ortadan kalkmadığı takdirde ise, hücre program dışı hareket edecek veya ölecektir. İşte bu süreç, farklı rahatsızlıkların ortaya çıktığı süreçtir. Fiziksel ve ruhsal bedenimizde var olan enerjinin sağlıklı ve dengeli bir titreşim yayabilmesi için, hücrelerimiz, organlarımız, düşüncelerimiz, duygularımız ve ruhumuz bir bütün olarak sağlıklı ve dengeli kalmalıdır. 8 renk yaşam danışmanlığı olarak yaptığımız çalışmalarla bu bütünsel sağlık yaklaşımını benimsiyoruz. Bu doğrultuda SCIO ile yaptığımız analiz ve seansların yanı sıra, nümeroloji, biyoenerji ve bilinçaltı çalışmalarıyla da destek çalışmalarımızı bir bütün olarak yürütüyoruz. Yaptığımız çalışmalar fizikselden çok enerjetik çalışmalar olduğundan, birebir yapılacak çalışmaların yanı sıra, tüm uygulamalarımızı uzaktan da yürütebiliyoruz.

services

SCIO ile Uzaktan Seans

Bunu daha iyi anlayabilmek üzere, her ne kadar kısaca açıklanamayacak kadar derin bir konu olsa da ‘Kuantum Fiziği’ne değinmek faydalı olur. Birbirinden ne kadar uzakta olursa olsunlar iki farklı parçacığın birinde oluşturulan bir etkinin diğer parçacıkta da oluşması fenomeni Kuantum Dolanıklığı olarak bilinmektedir. Bu konu çok detaylı ve hala bilim insanlarının üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığı bir konu olsa da SCIO’nun temel olarak bu prensibe dayalı bir sistemle çalıştığını söylemek mümkün. Her birimiz elektromanyetik bir alana sahibiz. Beynimiz hem farklı sinyalleri algılayıp işleyen bir alıcı, hem de işlediği verileri yayabilen bir verici gibi çalışan elektrofizyolojik bir yapı. Her birimizin birer radyo anteni olduğumuzu ve belirli bir frekansta gelen sinyalleri anlamlı ve güzel bir melodiye dönüştürüp yayabildiğimizi düşünelim. SCIO ile yaptığımız temassız seanslar da buna benzer bir mantıkta gerçekleşiyor. Telefon ile görüntülü görüşme yaparken karşınızdaki kişinin görüntüsü ve sesi sizin telefonuna nasıl anında geliyorsa, SCIO cihazı ile yaptığımız çalışmada da sizlerin yaydığı elektrofizyolojik dalgalar cihaz tarafından algılanıyor. Bu sistemle elektromanyetik alanınızdan gelen bilgilere göre genel durumunuz ile ilgili bilgi taraması çalışması yapıldıktan sonra, sonuçlar da bilgisayar yolu ile kendine özel bir raporlama şekli ile bizlere aktarılıyor. Bizler aldığımız bu raporlama neticesini sizlerle paylaşarak tavsiyelerde bulunup, daha sağlıklı yaşayabilmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz. Benzer şekilde uyumlanması gereken frekanslarınız da cihaz aracılığıyla size aktarılıyor ve vücudunuzda genel bir frekans uyumlaması ile stres azaltımı gerçekleştirilebiliyor.

services

Uygulama Şekli

SCIO ile yapılan ilk analiz çalışması yaklaşık olarak 1,5 saat sürüyor. Bu süre zarfında danışanımızı ofisimizde ağırlıyorsak, terapi odamızda yarı uzanır bir durumda, el - ayak bileklerine ve alın üzerine özel kauçuk bantlar takıyor ve mümkün olduğunca rahat ve huzurlu bir ortam sağlamaya çalışarak analizimizi gerçekleştiriyoruz. Uzaktan yapılan çalışmalar için ise, kişiye yine mümkün olduğunca rahat olabileceği bir durumda bulunmasını tavsiye ediyoruz. Ve mümkünse telefon, televizyon gibi yoğun radyasyon yayılımı olan cihazlardan analiz süresince biraz uzak durmasını tavsiye ediyoruz. Çalışma süresince, cihaza temasla bağlı olmak ya da uzaktan çalışma yapmak arasında analizin verimliliği ve sonuçları açısından hiçbir fark bulunmamaktadır. Cihaza bağlı olunduğunda herhangi bir elektrik akımı, ağrı, acı hissetmezsiniz. Bu anlamda, SCIO size tamamen konforlu bir analiz süreci sunmaktadır. Analiz sonucunuzu yorumladıktan ve nümeroloji analizinizi tamamladıktan sonra size en kısa sürede sonuçlarınızla ilgili detaylı bilgi veriyoruz. Ve kronik bir şikayetiniz var ise, karşılıklı konuşarak ek seans planlamalarınızı yapıyoruz.

services

SCIO Terapi'nin Faydaları

Allerjiler; Kronik ya da akut ağrılar (Bel, boyun, sırt, ayak ağrıları); Süreklilik haline gelmiş baş ağrıları; Migren; Bağışıklık düşüklüğü; Nezle, grip semptomlarının etkileri; Ruhsal olarak içinde bulunduğunuz, size stres yaşatan sıkışmışlık hissi; Korku, endişe, anksiyete, panik atak sorunları; Kilo problemlerinin sebepleri; Bedeninize iyi gelen ya da iyi gelmeyen gıdalar; Uyku bozuklukları; Cinsel problemler; Bağımlılıklar (Sigara, alkol vb.); Henüz modern tıp uygulamaları ile tedavisi bulunamamış hastalıkların semptomlarının hafifletilmesi; gibi birçok konuda faydalı olan frekans uygulamaları ile sorunlarınızın sebepleri ve çözümleri ile ilgili önerilerimizi sizlerle paylaşarak; daha iyi hissedebilmenize ve yaşam kalitenizin yükselmesine katkı sağlıyoruz.

Danışan Deneyimleri

İLETİŞİM

Sağlıklı ve Dengeli Bir Yaşam İçin...

Kendinize bir iyilik yapın!

Stresten uzak kalıp, kendinizle tanışmak ister misiniz?
Yeni bir başlangıç için bize ulaşın.

    Dr. Mükerrem Hale TAŞYÜREK

  • +90 535 549 94 41
  • Caner TÜRK

  • +90 533 136 09 98

  • info@sekizrenk.com
  • 8sekizrenk@gmail.com
  • Bahçelievler Mahallesi 140 Sokak No:15/5 Muratpaşa/ANTALYA