services

BİYOENERJİ

Reiki, thetha healing, gibi bir frekans uyumlama ve yükseltme öğretisi olan kozmik frekans tekniği ile uzmanımızın yaptığı meditatif çalışmalar sonucunda, danışanın manyetik alanı temizlenir. Gün içerisinde etrafınızdaki negatif kişilerden ya da kendi negatif düşüncelerinizden oluşan bazı düşük titreşimler sizin frekans dengenizi bozar. Bunun neticesinde, kendinizi sinirli, huysuz, hastalıklı, bağışıklık sistemi zayıf ve yorgun hissedebilirsiniz. Çünkü elbiseleriniz gibi manyetik alanınız da kirlenmiştir. Bu çalışma sizin manyetik alanınızın temizlenmesine, çakralardaki tortuların ve blokajların kaldırılmasına, bir rahatsızlığınız varsa tedavi sürecinin kısaltılmasına ya da iyileşme sağlanmasına yardımcı olur.

services

Biyoenerji çalışmaları kapsamında yapılan bir başka uygulama ise, bilinçaltı çalışmalarıdır. Günlük hayatın koşturmacası içerisinde, bizlerden habersiz olarak bazen günlerce, bazen de yıllarca beynimizin arka planında sürekli tekrar eden negatif duygu ve düşünceler bulunur. Bu duygu ve düşüncelerin tespit edilip, anlaşılması, kaynağının bulunması ve olumlanması için uygun frekanslar yardımıyla yapılan rahatlatıcı ve etkili bir arınma çalışmasıdır. Çalışma öncesi ve sonrasında kişi kronik rahatsızlıklarından ya da saplantılı düşünce ve davranışlarından hızlı bir şekilde kurtulma yoluna girer.

services

Yapılan biyoenerji çalışmalarına destek olması amacıyla, biyoenerji uzmanımız Caner Türk’ün kaleminden “Yeter ki Sen Kendinden Vazgeçme” adlı kitabı okumanız, yapılan bu çalışmaların sizde yaratacağı etkiyi anlamlandırabilmek adına yardımcı olacaktır.

Kitap satın almak için!

Biyoenerji uzmanımız Sayın Caner Türk'ün kaleminden çıkan "Yeter ki SEN Kendinden Vazgeçme" isimli kitabı satın almak için...

Danışan Deneyimleri

İLETİŞİM

Sağlıklı ve Dengeli Bir Yaşam İçin...

Kendinize bir iyilik yapın!

Stresten uzak kalıp, kendinizle tanışmak ister misiniz?
Yeni bir başlangıç için bize ulaşın.

    Dr. Mükerrem Hale TAŞYÜREK

  • +90 535 549 94 41
  • Caner TÜRK

  • +90 533 136 09 98

  • info@sekizrenk.com
  • 8sekizrenk@gmail.com
  • Bahçelievler Mahallesi 140 Sokak No:15/5 Muratpaşa/ANTALYA